Çelebi Kozmetik

ÇELEBİ Kozmetik, sektöre 2022 yılında giriş yapmış olmasına rağmen, uluslararası ve ulusal birçok ilaç ve kozmetik firmalarının üretim ve kalite bölümlerinde 25 yılı geçen yöneticilik tecrübesi olan kimyagerler tarafından kurulmuştur. Yapılan tüm üretimler ve kalite kontrol süreçleri aynı ilaç üretim tesislerindeki aşamalardan geçmektedir.
İlaç üretim alanlarında kullanılan yüksek kalite ve standartlarla yapılan üretim ve dolumlar ile sektöre artı değer katmak amacıyla kurulan bu firma, özellikle “kendi kullanmadığım bir ürünü, başkasına üretmem” mantığı ile iş akış süreçlerini belirlemiştir.

Misyonumuz;
“Yüksek kalite standartları baz alınarak hijyenik ve GMP koşullarında ürettiğimiz ürünlerimizi güven ve sağlık prensipleriyle en uygun, ulaşılabilir şekilde tüketicilere sunmak.”

Vizyonumuz;
“İleri teknoloji ile çevreye duyarlı üretim yaparak, öncelikle ulusal alanda sektöre yön veren firma hedefiyle, kozmetik pazarının en çok tercih edilen markası haline gelmek.”

Hedefimiz
“Gelişim odaklı, inovatif ve kaliteli ürünleri, üreticiden kullanıcıya kolay ulaşılabilir bir şekilde sunmak prensibiyle yola çıkılmış olan Çelebi Kozmetik, müşterileri ile daha uzun ve sağlam bağlar kurmayı hedeflemektedir.

5271
225
Kozmetik Ürünü
3460
İlaç Ürünü
98
Memnuniyet Oranı
X
Close

Cart

Sepette ürün yok.