ÇELEBİ KOZMETİK ÜRÜNLERİNİN ÖZELLİKLERİ

A-Biyotik (İkiz Ada’nın isminin baş harfi) Konsantre Banyo&WC Temizleyici: En önemli özelliği kokusuz ve konsantre olması. Bunun dışında tüm ıslak zeminlerde (mutfak dahil) güvenle kullanılabilir. Konsantre olması nedeniyle az miktarda ürünle gerçek bir temizlik sağlanabilir. Islak zeminlerde oluşan kireç, su lekesi hatta pas lekelerini dahi temizleme özelliği bulunuyor.

B-Biyotik (Oğlum Bora’nın baş harfi) Papatya Özlü Duş Jeli: Organik (doğal papatya ekstresi içerir) olan duş jeli içeriğindeki doğal papatya özleri sayesinde vücutta yumuşaklık sağlar.

S- Biyotik (Eşim’in isminin baş harfi) Defne Eksrtaktlı Sıvı Sabun: Organik (doğal defne ekstresi içerir) olan sıvı sabun formülündeki defne özleri sayesinde elleri temizlerken kurutmaz; ellerin nem ve pH dengesini sağlamaya yardımcı olur.

D-Biyotik (İkiz Doğa’nın baş harfi) Konsantre Genel Temizlik Ürünü: Organik (doğal çiçek ekrteleri içerir) Ürünümüzün en önemli özellikleri, doğal çiçek özlerinden gelen kalıcı kokusu ve konsantre olması. Temizlik yapılacak suya birkaç kapak eklemek yeterli oluyor. 1 litre üründen 35-40 litre ürün elde edilmiş oluyor. Doğal olmasının ve kalıcı koku sağlamasının yanı sıra (tükenmez kalem lekesi dahil) leke çıkarıcı özelliği de bulunuyor. Doğal yapısı ve leke çıkarıcı özelliği sayesinde evin her alanının temizliğinde güvenle kullanılabilir.

Birincisi, 25 yıllık ilaç üretim ve kalite geçmişi olan eşim ürünleri ilaç üretir gibi, aynı titizlikle GMP (iyi imalat uygulamaları) standartlarında üretti.

İkincisi de yeni olmamıza rağmen hiçbir maliyet kaygısı olmadan A kalite hammaddelerden 1. kalitede ürünler üretti.

Ürünlerimizin ilk serisi 1 litrelik olarak piyasada. Her şey yolunda gider ve devamı gelirse daha büyük ve küçük (sanayi tipi) boylarda da üretim yapacağız.

X
Close

Cart

Sepette ürün yok.